VEKE
Városi és El?városi Közlekedési Egyesület

Tájékoztatás a 2004. évben 1%-ukat a VEKE részére felajánlók számára

2006-01-24
Szerző:


Tisztelt Támogatóink!

Sajnálattal közöljük, hogy a 2004. évi 1%-os jövedelemadó felajánlásokat nem utalja át számunkra az APEH adminisztrációs hibánk folytán. Felajánlóink ennek következtében kaphattak elutasító levelet az APEH-től. Gondatlansága következtében a VEKE Elnöke lemondott tisztségéről, de a tanulságot az Egyesület egésze levonta. A VEKE céljai és munkássága ismert, Egyesületünk nagy figyelmet és rengeteg időt, munkát és energiát fordít szakmai tevékenységére, ezért is fordulhatott elő, hogy a figyelem középpontjából háttérbe szorult egy nagyon fontos adminisztrációs feladat.

Szeretnénk ezúton is elnézést kérni mindenkitől, aki 2004. évi jövedelemadója 1%-át a VEKE részére ajánlotta fel. Egyúttal jelezzük, hogy továbbra is jogosultak vagyunk az 1%-os felajánlások fogadására és bízunk benne, hogy a történtek nem tántorítják el a közösségi közlekedés barátait, Egyesületünk pártolóit és támogatóit attól, hogy 2005. évi személyi jövedelemadójuk 1%-át ismét a VEKE-nek ajánlják fel – ígérjük, meg fogjuk kapni, jogosultak leszünk rá és jó célra fordítjuk.

Related Posts with Thumbnails

HozzászólásokVélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.